Ingredients: organic rice flour, organic Quinoa flour (30%), water
Allergenic information: gluten Free. NO O.G.M. May contain soy.
Cooking time: 6-8 minutes
Weight: 250 g
Average nutritional values per 100g
| Energy Value | 369 Kcal / 1566 Kj |
| Fat | 1,1 g |
| of whichsatures | 0,3 g |
| Carbohydrate | 79 g |
| of whichsugars | 1,6 g |
| Fibers | 1,5 g |
| Protein | 10 g |
| Sodium | 0,022 g |




