Ingredients: Organic durum wheat semolina, organic eggs (25%), water.
Allergenic information: With eggs and gluten. NO O.G.M. May contain soy and mustard.
Tempo di cottura: 5-7 minuti
Peso: 250 g
Tempo di cottura: 5-7 minuti
Peso: 250 g
Average nutritional values per 100 g:
| Energy value | 373 Kcal / 1578 KJ |
| Fat | 3,7 g |
| of which satures | 0,4 g |
| Carbohydrate | 70 g |
| which sugars | 4,0 g |
| Fibres | 3,8 g |
| Protein | 13 g |
| Sodium | 0,12 g |





Reviews
There are no reviews yet.