Ingredients: Organic durum wheat semolina, organic egg (25%), water
Allergenic information: With gluten and eggs. NO O.G.M. / May contain soy and mustard.
Cooking time: 4-6 minutes
Weight: 250 g
| Energy value | 373 Kcal / 1578 KJ |
| Fat | 3,7 g |
| of which satures | 0,4 g |
| Carbohydrate | 70 g |
| of which sugars | 4,0 g |
| Fibers | 3,8 g |
| Protein | 13 g |
| Sodium | 0,12 g |




